Make your own free website on Tripod.com

[Κεντρική σελίδα] > [Επιμέρους θέματα ευαισθητοποίησης] > [Oι Xρήσεις της Πυρηνικής και οι Συνέπειές της] > [Oι συντελεστές των Εκδηλώσεων της Αντιπυρηνικής Εβδομάδας]

ΜΕΡΟΣ Δ'

(Οι συντελεστές των εκδηλώσεων της Αντιπυρηνικής Εβδομάδας)

 

 

1. [Σύνταξη Κειμένων]
2. [Μουσική ομάδα]
3. [Θεατρικό]
4. [Ζωγραφική - Πανό - Αφίσες - Επόπτικό υλικό]
5. [Διακόσμηση αίθουσας τελετών για την εκδήλωση]
6. [Τεχνικές εργασίες]
7.[Καταγραφή κειμένων σε υπολογιστή]

 

 

(Σύνταξη κειμένων)________________________1

Μανώλης Αλέξανδρος Γ3
Μητροπούλου Ρούλα Β3
Πανδιά Ελεάννα Γ4
Παπαμανώλη Φιόνα Β4
Παπαχαραλάμπους Αποστολία Β4
Σακελλαρίδου Δέσποινα Β5
Ψαρράς Κώστας Γ5
Στην παρουσίαση των κειμένων συμμετείχαν και οι:
Καούρα Ιουλία Α2
Κουλούρη Κατερίνα Β3
Λώλου Αίμη Γ3
Μουζή Χριστίνα Α2
Τριάντου Σπυριδούλα Γ5
Φατούρου Φωτεινή Γ5
Χρόνη Γιώτα Α4
Διόρθωση και επιμέλεια κειμένων:
Πανίδα Ελεάννα.

 

(Μουσική ομάδα)__________________2

Καραβασίλη Ανίτα Α2: Φωνή
Κοτελίδας Κώστας Β3: Μπάσο Κιθάρα - Στίχοι
Κουφοπούλου Ειρήνη Β3: Σύνθεση - Στίχοι - Αρμόνιο
Κριτσέλης Τζανέτος Β3: Κιθάρες – Φωνή
Κωνσταντάκης Παναγιώτης Α2: Βιολί
Μαυρομμάτης Μιχάλης Β3: Σύνθεση - Στίχοι - Κιθάρες - Φωνή
Μπαλάσκα Μαρία Α2: Σύνθεση - Στίχοι - αρμόνιο - Φωνή
Θεοδωρογιάννη Ράνια Α1: Φωνή
Ιωάννου Χαρά Α 1: Φωνή
Καούρα Ιουλία Α2: Φωνή
Κουτζαπαναγιώτου Άννα Β3: Φωνή
Μουζή Χριστίνα Α2: Φωνή
Χρόνη Γιώτα Α4: Φωνή

 

(Θεατρικό)________________________3

Συγyραφική ομάδα:
Κασκαντίρη Ευγενία Β2
Κουλούρη Κατερίνα Β3
Κουτζαπαναγιώτου Άννα Β3
Λάμπρου Ντέμη Β3
Μητροπούλου Ρούλα Β3
Έπαιξαν:
Ζωχιός Τάσος Α1
Θεοδωρογιάννη Ράνια Α1
Ιωάννου Χαρά Α1
Κουτζαπαναγιώτου Άννα Β3
Λάμπρου Ντέμη Β3

 

(Ζωγραφική - Πανό - Αφίσες - Εποπτικό υλικό)_________4

Γκαβού Πένυ Β2
Γκουγκόλη Κατερίνα Α1
Κακαβιά Εμμανουέλα Α1
Κασκαντίρη Ευγενία Β2
Κύργιος Σωτήρης Α2
Λάμπρου Ντέμη Β3
Μακαρώνας Κώστας Α2
Μάνδαλος Θοδωρής Α2
Μαύυρου Πόπη Α2
Μπεν Σαίμπ Παναγιώτης Α3
Σκαλτσάς Θοδωρής Β5
Συντίλα Μαρία Β5
Ταμπακοπούλου Μανταλένα Β5
Τρικαλιώτη Σοφία Β5

 

(Διακόσμηση αίθουσας)___________________5

Κατσούδα Ειρήνη Α2
Κουτζαπαναγιώτου Άννα Β3
Κόρακα Ιωάννα Γ3
Κουφοπούλου Παρασκευή Γ3
Κρητικού Έφη Γ3
Κρίμπαλη Ρένια Γ3
Λώλου Αίμη Γ3
Μποκογιάνη Μαρία Γ3
Νάτση Χριστίνα Γ3
Νικολακοπούλου Βασιλική Γ3
Οικονομίδη Άννα Γ3
Ταμτάμη Ανδρονίκη Γ5

 

(Τεχνικές εργασίες)__________________6

Κρόκος Φίλιππος Γ3: Ηλεκτρολογικά - Βίντεο
 
Βοηθοί:
Αρτελάρη Λίλα Β1
Γκαβού Πένυ Β2
Καραβασίλης Γιάννης Α2
Κοτσιάς Θοδωρής Α2
Λιακόπουλος Απόλλων Α2
Κουτζαπαναγιώτου Άννα Β3: Διαφάνειες - Φωτογραφίες.

 

(Καταγραφή κειμένων σε υπολογιστή)_____________7

Ζωχιός Τάσος Α1
Καραβασίλης Γιάννης Α2
Κοτσιάς Θεόδωρος Α2
Λιακόπουλος Απόλλων Α2
Μακαρώνας Κώστας Α2
Παπαϊωάννου Αλέξης Β4
Παπαχαραλάμπους Αποστολία Β4

[Κεντρική σελίδα] > [Επιμέρους θέματα ευαισθητοποίησης] > [Oι Xρήσεις της Πυρηνικής και οι Συνέπειές της] > [Oι συντελεστές των Εκδηλώσεων της Αντιπυρηνικής Εβδομάδας]